Pokrowiec na samochód bez niczego, kolor szary

  • Producent: HOBBYDOG
  • Dostępność: auf Lager auf Lager
  • stück
  • Cena netto: 181,18 zł 215,60 zł

Pokrowiec samochodowy wykonany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej i polaru poliestrowego, przeznaczony do ochrony wnętrza pojazdu. Składa się z trzech warstw - dwóch zewnętrznych warstw tkaniny poliestrowej i środkowej warstwy polaru poliestrowego, z których wszystkie są mocno pikowane przy użyciu technologii ultradźwiękowej.

Opis
Pokrowiec wykonany jest z tkaniny poliestrowej i polaru poliestrowego.

Pokrowiec składa się z 3 warstw. Dwie warstwy zewnętrzne wykonane są z tkaniny poliestrowej, a warstwa wewnętrzna z polaru poliestrowego. Całość pikowana jest metodą ultradźwiękową. Mata jest bardzo solidnie zszyta, przyjemna w dotyku, nie przykleja się do sierści, jest bardzo łatwa w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy wilgotna szmatka.

Na tej aukcji kupujesz wersję z rzepami i bokami, inne wersje dostępne są na innych aukcjach.

Mata jest bardzo łatwa w montażu. Wystarczy przymocować pokrowce do przednich i tylnych zagłówków.

Pokrowiec posiada boki chroniące drzwi samochodu przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Mocuje się je za pomocą przyssawek, które przykleja się do przedniej szyby. Produkt posiada również pasek na rzep, który dzieli go na pół, dzięki czemu można go przymocować do przedniego siedzenia lub użyć na tylnym siedzeniu, które jest tylko w połowie zakryte, dzięki czemu jedna lub dwie dodatkowe osoby mogą usiąść z tyłu.