Transporter dla psa do samochodu "Trip" grafitowy

  • Producent: Doggy
  • Dostępność: auf Lager auf Lager
  • stück
  • Cena netto: 167,98 zł 199,90 zł

Fotelik TRIP to stylowy i wszechstronny transporter dla małych i średnich zwierząt domowych, takich jak psy, koty i inne. Można go zamontować zarówno na przednim, jak i tylnym siedzeniu samochodu i chroni tapicerkę przed zabrudzeniem. Jest dostępny w różnych kolorach, łatwy do utrzymania w czystości i może być używany jako legowisko zarówno w domu, jak i w samochodzie.

OPIS PRODUKTU
Fotelik TRIP - to stylowy kosz transportowy dla małych i średnich psów, kotów i innych zwierząt domowych. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo pupila podczas podróży. Oferujemy uniwersalny rozmiar i 7 różnych opcji kolorystycznych, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości komponentów i materiałów.

Fotelik samochodowy dla niemowląt można przymocować zarówno do przedniego, jak i tylnego siedzenia samochodu - na tylnym siedzeniu można to zrobić w taki sam sposób, jak na przednim siedzeniu lub użyć zaczepów ISOFIX. Fotelik może być również używany jako pełnoprawne łóżko. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby używać go w domu lub w samochodzie.

DANE TECHNICZNE
- Wymiary: 46x46 cm
- Waga: 1 kg


CECHY PRODUKTU
- WIELOFUNKCYJNE - Trip Seat może być używany do przewożenia zwierząt na przednim siedzeniu, tylnym siedzeniu i w bagażniku. Może być również używane jako zwykłe legowisko.
- ŁATWE W CZYSZCZENIU - do usunięcia większości plam wystarczy wilgotna ściereczka. W razie potrzeby pokrowiec można po prostu zdjąć i wyprać w temperaturze 30°C - najlepiej ręcznie.

- ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ - wystarczy przymocować klamrę do oparcia fotelika.
- OCHRONA PRZED USZKODZENIAMI - nasz produkt skutecznie chroni tapicerkę samochodu, co zapewniają grube, wysokie boki fotelika oraz język zabezpieczający fotelik podczas wsiadania i wysiadania z samochodu.

Montaż w pojeździe:
Instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy umieścić regulowany pasek wokół fotelika i zapiąć klamrę. Mocowania ISOFIX mogą być używane do instalacji na tylnej kapsule i hakach bagażowych w bagażniku.
Montaż fotelika Trip


OPIS MATERIAŁU
- OXFORD - (kolory od 1 do 3) - wytrzymały materiał, odporny na zarysowania i wodoodporny.

- ECO LEATHER - (kolory 4-7) - miękki i przyjemny w dotyku, gwarantuje wodoodporność, często używany do produkcji mebli.

- POLYURETAN FOAM - pianka w blokach, wykorzystywana również do produkcji mebli.

- WŁÓKNO POLIPROPYLENOWE - czarna tkanina tworząca spód produktu, w pewnym stopniu wodoodporna.


WYMIARY PRODUKTU:
Fotelik pasuje do większości samochodów. Przeznaczony jest dla średnich psów, małych psów, kotów i innych małych zwierząt domowych.
UWAGA!!! PRZED ZAKUPEM NALEŻY DOKŁADNIE ZMIERZYĆ SWOJEGO PUPILA I WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR