Budka dla kota "Bullet", kolor czarny

  • Producent: HOBBYDOG
  • Dostępność: auf Lager auf Lager
  • stück
  • Cena netto: 225,18 zł 267,96 zł

Bullet to wielofunkcyjny produkt dla kotów, który może służyć jako legowisko, tunel, materac lub kryjówka. Jest stabilny, ma antypoślizgowy spód i wykorzystuje certyfikowane materiały.

OPIS PRODUKTU


Bullet to produkt, który został opracowany z myślą o różnych potrzebach Twojego kota. Dwa otwory, jeden na górze i jeden z przodu, tworzą idealny tunel, który zachęci Twojego pupila do eksploracji i zabawy. To miejsce, w którym można się ukryć, obserwować świat z bezpiecznej kryjówki i bawić się w chowanego.

Ta wielofunkcyjna buda, która pełni funkcję legowiska, tunelu i materaca, została zaprojektowana z myślą o komforcie i relaksie Twojego pupila. Unikalna konstrukcja zapewnia idealne miejsce do zabawy i relaksu, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Wybierając Bullet, inwestujesz w produkt, który nie tylko zaspokoi potrzeby Twojego małego tygrysa, ale także wniesie nowy poziom stylu i elegancji do Twojego wnętrza. Dostępny w jednym rozmiarze i trzech opcjach kolorystycznych.

DANE TECHNICZNE

Wymiary:
80x30x31 cm, waga: 1,25 kg

CECHY PRODUKTU

- CZTERY W JEDNYM: Nasz produkt może być używany jako buda, legowisko, materac lub tunel do zabawy dla kociaka.
- WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA: Na spodzie produktu znajduje się warstwa nakrapianej gumy, która stabilizuje produkt i zapobiega jego przesuwaniu się podczas zabawy.
- WYJMOWANY MATERAC: Legowisko posiada wyjmowany materac, który może być używany jako osobne legowisko lub jako materac na parapet dla kota.
- STABILNA KONSTRUKCJA: Rama budki Bullet jest wykonana z mocnej pianki tapicerskiej, która z łatwością utrzyma ciężar kota.
- Materiały użyte do jej produkcji posiadają certyfikat OEKO-TEX, co oznacza, że nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.

OPIS MATERIAŁU:

- INARI: tkanina tapicerska. Jest przyjemna w dotyku i stosunkowo łatwa do utrzymania w czystości.
- FUR WOVEN: Miękka i ciepła tkanina, tworzy tapicerkę wejść i materaca.
- ANTI-SLIP FABRIC: Na spodzie budy, aby zapobiec niekontrolowanemu poślizgowi.
- WŁÓKNO POLIPROPYLENOWE: Czarny materiał tworzący obszycie środkowej części produktu.
- PIANKA POLIETYLENOWA: Sztywna, ale miękka pianka wyściełająca. Tworzy szkielet produktu.
- PIANKA POLIETYLENOWA: Zawarta w materacu, która nadaje mu wyjątkową miękkość.