Buda dla psa z poduszką "Baranek", kolor czarny

  • Producent: HOBBYDOG
  • Dostępność: auf Lager auf Lager
  • stück
  • Cena netto: 199,66 zł 237,60 zł

Ten produkt, buda Lamb, łączy w sobie elegancję i wygodę oraz oferuje doskonałe połączenie luksusu i praktyczności. Jest dostępna w różnych rozmiarach i kolorach oraz wykonana z wysokiej jakości materiałów.

OPIS PRODUKTU


Budy Lamb to produkty, w których elegancja spotyka się z komfortem. Są symfonią wyrafinowania i funkcjonalności. W każdym centymetrze widać nasze starania o idealne połączenie luksusu i praktyczności. Wybierając nasz produkt, inwestujesz nie tylko w estetykę, ale przede wszystkim w komfort swojego czworonożnego przyjaciela.

Domki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z których wykonane są również meble. Nie ma miejsca na kompromisy. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że nasi czworonożni przyjaciele zasługują na to samo, co my.

Dzięki temu, że budy Lamb dostępne są aż w 6 różnych rozmiarach, dopasowują się do potrzeb każdego zwierzaka - od energicznego Ratlera po dostojnego Labradora. 4 dostępne opcje kolorystyczne pozwalają dopasować produkt do stylu każdego wnętrza.

DANE TECHNICZNE


Wymiary:
- Rozmiar 1: 32x38x38 cm, waga: 0,9 kg
- Rozmiar 2: 38x44x45 cm, waga: 1,0 kg
- Rozmiar 3: 46x52x53 cm, waga: 1,6 kg
- Rozmiar 4: 55x60x60 cm, waga: 2,0 kg
- Rozmiar 5: 60x70x63 cm, waga: 2,9 kg
- Rozmiar 6: 72x76x74 cm, waga: 3,6 kg

CECHY PRODUKTU


- Poduszka w zestawie: Wraz z budą sprzedajemy miękką, futrzaną poduszkę, która może być również używana jako mata lub materac.
- Dach z zamkiem błyskawicznym: Ułatwia czyszczenie i wyjmowanie zwierzęcia.
- Lekki produkt: Doemk jest bardzo lekki, co ułatwia jego transport. Można go również złożyć w kształt sześcianu, co ułatwia przechowywanie.
- Oryginalny design: Włochata powierzchnia nadaje budce dla psa niezwykły i oryginalny wygląd, który pokochają właściciele psów i ich pupile.
- Materiały użyte do jej produkcji posiadają certyfikat OEKO-TEX, co oznacza, że nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.

OPIS MATERIAŁU:


- BARANISED KNITTEN - to miękka dzianina, która często wykorzystywana jest w produkcji mebli. Zapewnia dużo ciepła i jest przyjemna w dotyku.
- INARI - rodzaj splotu wykorzystywany w przemyśle meblarskim. Swoją strukturą i splotem imituje len. Jest stosunkowo łatwa do utrzymania w czystości.
- POLYURETAN FOAM - pianka tapicerska stanowiąca szkielet produktu.
- POLYPROPYLENE FIBRE - czarna tkanina tapicerska stanowiąca podłogę i obicie wnętrza budki.
- WŁÓKNO POLIESTROWE - rodzaj waty wypełniającej poduszkę.