Legowisko dla psa, materac dla psa "Victoria Anthology", czarny

  • Producent: HOBBYDOG
  • Dostępność: auf Lager auf Lager
  • stück
  • Cena netto: 166,02 zł 197,56 zł
"Victoria Anthology" to eleganckie i wygodne legowisko dla psa wykonane z wysokiej jakości materiałów i dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Posiada zdejmowany pokrowiec, jest ciche, łatwo dostępne i posiada certyfikat bezpieczeństwa OEKO-TEX.

Farbe:

OPIS PRODUKTU


Szafka "Victoria Anthology" to połączenie elegancji i komfortu. To symfonia wyrafinowania i funkcjonalności. W każdym centymetrze tego produktu widać naszą dbałość o idealne połączenie luksusu i funkcjonalności. Wybierając naszą sofę, inwestujesz nie tylko w estetykę, ale przede wszystkim w komfort swojego pupila.

Legowisko dla psa zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wykorzystywane są również do produkcji mebli. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że nasi czworonożni przyjaciele zasługują na to samo, co my.

Dzięki temu, że legowisko Victoria Anthology dostępne jest w 3 różnych rozmiarach, dopasowuje się do potrzeb każdego zwierzaka - od energicznego ratlerka po dostojnego owczarka niemieckiego. Dostępne są 4 wersje kolorystyczne, dzięki czemu można dopasować produkt do stylu każdego wnętrza.

DANE TECHNICZNE


Wymiary:
- L: 80x55 cm, waga: 2,5 kg
- XL: 100x65 cm, waga: 4,0 kg
- XXL: 118x78 cm, waga: 5,5 kg

CECHY PRODUKTU


Zdejmowany pokrowiec:

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny. Oznacza to, że można go zdjąć i wyprać w pralce.
Bezszelestne: Materiały użyte do jego produkcji nie szeleszczą, gdy pies toczy się w legowisku, dzięki czemu idealnie nadaje się na przykład do sypialni.
Łatwe wchodzenie do legowiska: Dzięki brakowi przodu, nawet mały, starszy lub chory pies może z łatwością wejść do legowiska.
Oryginalny design:

Kształt i użyte materiały nadają naszej rozkładanej sofie oryginalny wygląd. Jest nowoczesna, a jednocześnie przestronna i użyteczna.
Materiały użyte do jego produkcji posiadają certyfikat OEKO-TEX, co oznacza, że nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.

OPIS MATERIAŁU:


Kryjówka Victoria Anthology została wykonana z następujących materiałów:

- ANTHOLOGY - oryginalna i niezwykle miękka tkanina o specjalnej fakturze "bouclé" z ukrytym delikatnym wzorem w jodełkę.
- GRINDED POLYURETHAN FOAM - kawałki pianki poliuretanowej stanowiące wypełnienie legowiska. Pianka jest mocno zamknięta w poszewkach na poduszki.
- WŁÓKNO POLIPROPYLENOWE - czarna tkanina tworząca spód łóżka i poszewki na poduszki. Materiał ten jest do pewnego stopnia wodoodporny.