Legowisko, materac dla psa "Glamour Megan", beżowy

  • Producent: HOBBYDOG
  • Dostępność: auf Lager auf Lager
  • stück
  • Cena netto: 146,26 zł 179,90 zł

Legowisko dla psa Glamour to luksusowe i wygodne legowisko dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Wykonane jest z najwyższej jakości materiałów i łatwe do utrzymania w czystości dzięki zdejmowanemu pokrowcowi. To eleganckie rozwiązanie dla Twojego pupila.

OPIS PRODUKTU

Glamour - czyli coś niezwykle atrakcyjnego i prestiżowego. Tak właśnie nazywa się nasze łóżko i wierzcie lub nie, nazwa ta nie jest przypadkowa. Dołożyliśmy wszelkich starań, by korzystanie z tego łóżka było iście królewskim doświadczeniem. Zostało ono wykonane z najlepszych materiałów zakupionych specjalnie w tym celu - nie ze skrawków pozostałych po produkcji mebli dla ludzi.

Oferujemy 3 rozmiary i 4 różne opcje kolorystyczne, które dobraliśmy tak, aby pasowały do wystroju Twojego domu. Sofa jest mocno tapicerowana, a wypełnienie jest równomiernie rozłożone na całej powierzchni. Dzięki zastosowanym tkaninom legowisko sprawdzi się zarówno w domu, jak i na balkonie, w kojcu i na zewnątrz w słoneczne dni.

DANE TECHNICZNE

Wymiary:
- L: 78x53 cm, waga: 3,0 kg
- XL: 98x66 cm, waga: 4,6 kg
- XXL: 116x78 cm, waga: 5,4 kg

CECHY PRODUKTU

- Zdejmowany pokrowiec - pokrowiec posiada zamek błyskawiczny. Oznacza to, że można go zdjąć i wyprać w pralce.
- Bezszelestna - sofa jest "cicha", materiał nie szeleści, gdy pies się wierci. Jest idealna do użytku w sypialni.
- Pierwszorzędne materiały - materiały użyte do jej produkcji zostały zakupione specjalnie w tym celu. Nie są to skrawki pozostałe po produkcji mebli.
- Łatwość czyszczenia - do usunięcia większości plam wystarczy wilgotna ściereczka z mydłem.
- Materiały użyte do produkcji posiadają certyfikat OEKO-TEX, co oznacza, że nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.

OPIS MATERIAŁU:

Legowisko Glmour New Megan zostało wykonane z następujących materiałów:
- MEGAN - to tkanina wykorzystywana do produkcji mebli. Jest przyjemna w dotyku i nie szeleści.
- PIANKA POLIURETANOWA SZLIFOWANA - to kawałki pianki poliuretanowej, które stanowią wypełnienie legowiska. Pianka zamknięta jest w poszewkach na poduszki.
- SZLIFOWANA PIANKA POLIURETANOWA - solidny blok pianki poliuretanowej tworzący oparcie łóżka.
- WŁÓKNO POLIPROPYLENOWE - czarna tkanina tworząca spód łóżka i poszewki wkładów. Materiał ten jest do pewnego stopnia wodoodporny.