O FIRMIEJesteśmy polską firmą z wieloletnią tradycją. Istniejemy na rynku od 1996 roku. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się głównie branżą krawiecko-włókienniczą. Z czasem zaczęliśmy produkować akcesoria dla zwierząt, początkowo tylko legowiska. Obecnie produkujemy kilkadziesiąt różnych modeli legowisk, bud, leżanek oraz transporterów głównie dla zwierząt domowych. Nasz asortyment stale się powiększa. W ten sposób staramy się trafić w potrzeby i gusta klientów. Na rynku jesteśmy znani pod marką HOBBYDOG – z tym szyldem są sprzedawane wszystkie nasze produkty dla zwierząt. Marka ta ma już swoją renomę i jest rozpoznawana w Polsce i zagranicą.

Po za produkcją akcesoriów dla zwierząt wytwarzamy także wysoko puszyste włókniny poliestrowe i sylikonowe oraz granulat z pianki poliuretanowej wykorzystywany w przemyśle tapicerskim i odzieżowym.

Nasze produkty wykonane są z najwyższą starannością i dokładnością. Wszystkie legowiska i inne akcesoria są projektowane, szyte i wypełniane w Polsce. W dużym stopniu jest to produkcja ręczna, jednak wspierana najnowszymi technologiami. Dbamy aby nasze artykuły były jak najbardziej uniwersalne, trwałe, łatwe w czyszczeniu oraz przede wszystkim przyjazne zwierzętom i ich właścicielom.

HOBBYDOG – bo naszą pasją są zwierzęta …