LEGOWISKA EXCLUSIVE

Wkłady w legowiskach Comfort

Legowiska Exclusive dzielą się na następujące rodzaje:

-JEANS,
-FLOK,
-SZTRUKS,

Legowisko wykonane z kodury z nadrukami, pianki poliuretanowej i włókniny polipropylenowej.


Legowiska Exclusive posiadają środek wykonany z kodury. Wnętrze jest wypełniane wkładami z mieloną pianka poliuretanową. Kanapy różnią się miedzy sobą zewnętrzną częścią. Tak, że legowiska jeans na zewnętrznej części mają jeans, podobnie sytuacja wygląda z jeansem i z flokiem.


Kodura jest to materiał bardzo wytrzymały, wykorzystuje się go między innymi do produkcji odzieży, obuwia oraz do produkcji mebli . Materiał posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają, dlatego z tego materiału zostało wykonane wnętrze legowiska. Po za tym kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.Legowiska najlepiej sprawdzą się do domu w kojcu i na balkonie.

Wkłady w legowiskach Comfort

Legowisko wypełnione jest wkładami z zmieloną pianką poliuretanową. Szczelnie wypełnia one posłanie. Dzięki czemu jest ono bardzo wygodnie, a zarazem nie rozchodzi się na boki.Legowisko jest dwuczęściowe. Składa się z boków, wypełnionych czteroma wkładami oraz z poduchy wypełnionej 5 wkładami. Ponadto legowisko posiada zdejmowalny pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym. Umożliwia to wypranie samego pokrowca.Dół legowiska jak i poszewka wkładów wykonane są z włókniny polipropylenowej. Dno wykonane jest z grubszego materiału, wkłady z cieńszego.Wszystkie nasze produkty są szyte na maszynach ręcznych.


Wkłady w legowiskach Comfort

Legowiska Exclusive są dostępne w 3 rozmiarach - kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.


Sugerowane rasy psów dla poszczególnych rozmiarów:

XXL: - Beagle, Terrier, Collie, bBuldok, Chart Perski, Cocer Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, SharPei, Sznaucer, Bokser, Chow Chow, Dalmatyńczyk, Doberman, Lablador, Owczarek Niemiecki, Pudel.

XL: - Beagle, Terrier, Buldog, Bulterier, Chart perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer średni, Welsh.

L: - Border Terier, Charcik Włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

DOSTĘPNE WZORY KOLORYSTYCZNEJEANS
FLOK
SZTRUKS