LEGOWISKA YORK

Legowisko Królewskie

Legowisko wykonane z takniny poliestrowej, kodury, pianki poliuretanowej, włókniny poliestrowej i włókniny polipropylenowej. Istnieje możliwość wyboru kanapy z welurem w środku.


Z błyszczącej tkaniny poliestrowej wykonane są boki legowiska. Wewnętrzny materac wykonano z kodury. Spód z grubej włókniny polipropylenowej.


Kodura jest to materiał bardzo wytrzymały, wykorzystuje się go między innymi do produkcji odzieży, obuwia oraz mebli . Materiał posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają, dlatego z tego materiału zostało wykonane wnętrze legowiska. Po za tym kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.Legowisko idealnie nadaje się do domu i na pewno będzie zdobić każde wnętrze. Zastosowanie znajdzie również w kojcu, na balkonie lub na dworze w słoneczne dni.

Legowisko York - wnetrze

Legowisko wypełnione jest wkładami z zmielona pianką poliuretanową, dzięki temu legowisko posiada ładny, stabilny kształt, a zarazem jest bardzo miękkie i wygodne.Legowisko jest dwuczęściowe. Składa się z boków, wypełnionych czteroma wkładami oraz z poduchy wypełnionej jednym szerokim bloczkiem z pianki poliuretanowej. Ponadto legowisko posiada zdejmowalny pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym. Umożliwia to wyczyszczenie samego pokrowca. Pokrowiec materaca również jest ściągany – jest to kodura więc go można wyprać. Ściąganie pokrowca jest ułatwione poprzez wszyte zamki błyskawiczne.Wszystkie nasze produkty są szyte na maszynach ręcznych.


Rozmiar legowiska York

Legowisko Delux jest dostępne w 2 rozmiarach: - kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.


M: - Chihuahua, Chin japoński, Gryfonik, Grzywacz Chiński, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Szpic miniaturowy, Yorkshire terier.

L: - Border Terier, Charcik Włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

DOSTĘPNE WZORY KOLORYSTYCZNE