BUDA

Buda HOBBYDOG

Budę wykonano z kodury, sztywnej pianki poliuretanowej oraz włókniny polipropylenowej..


W ofercie mamy dostępnych 14 różnych wzorów kolorystycznych – galeria na dole strony.
Kodura jest to materiał bardzo wytrzymały, wykorzystuje się go między innymi do produkcji odzieży, obuwia oraz do produkcji mebli . Materiał posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają. Po za tym kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.Domek sprawdzą się do domu, na dworze w słoneczne dni, w kojcu i na balkonie.

Buda - otwarty dach

Ściany i dach budki tworzy sztywna pianka poliuretanowa, która nie odkształca się i nie zapada się.Buda posiada odpinany dach co ułatwia czyszczenie jej wnętrza.Wszystkie nasze produkty są szyte na maszynach ręcznych.


Dokąłdne wymiary domków Hobbydog

Budy są dostępne w 4 rozmiarach, oraz niektóre modele w 6 rozmiarach. - kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.Wzory bud, dla których są dostępne rozmiary R5 i R6:
- Czarny w łapki- BUDCWL2,
- Brąz w łapki - BUDBWL3,
- Szary w łapki - BUDSWL4,
- Napisy - BUDNAP7.


DOSTĘPNE WZORY KOLORYSTYCZNE
DO KAŻDEJ BUDY MOŻNA DOBRAĆ PODUSZKĘ


Wielu naszych klientów pytało nas o możliwość zakupu poduszki do budy. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw. Do każdej budy można dokupić materacyk, w jednym z poniższych kolorów. Zostały one wykonane z kodury lub alcantary. Wewnątrz znajduje się włóknina poliestrowa.


Poduszki dostępne są w 6 rozmiarach, tak samo jak budy.


Dokąłdne wymiary domków Hobbydog

Sugerowane rasy psów dla poszczególnych rozmiarów:

R6: - Terrier, Akita, Bulldog, Bokser, Dalmatyńczyk, Doberman, Golden, Labrador, Owczarek belgijski, Owczarek francuski, Owczarek niemiecki, Seter, Husky, Wyżeł.

R5: - Terrier, Chow chow, Spaniel, Dalmatyńczyk, Foxhound, Golden, Harrier, Pitbull, Pudel, Husky, Szpic.

R4: - Beagle, Terrier, Buldog, Bulterier, Chart perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer œredni, Welsh.

R3: - Beagle, Terrier, Buldog, Bulterier, Chart perski, Cocker Spaniel, Pinczer, Owczarek Nizinny, Shar pei, Sznaucer œredni, Welsh.

R2: - Border Terier, Charcik Włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.

R1: - Border Terier, Charcik Włoski, Foksterier, Hawańczyk, Jamnik, Lwi piesek, Mops, Pudel Miniaturowy, Shih tzu, Sznaucer miniaturowy, Chihuahua, Gryfonik, Maltańczyk, Pekińczyk, Pinczer, Yorkshire.